Osiągnięcia sportowe

ROK SZKOLNY 2019/2020

********************************

 

Turniej sportowy „ Andrzejki na sportowo”

 zorganizowany przez

V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu

 uczniowie zajęli

II miejsce

 Skład drużyny:

 Kąkol Ignacy kl. 3a

 Odziemkowska Wiktoria kl. 3a

Bisiński Jan kl. 3b

 Hernik Magda kl. 3b

 Jeżmańska Oliwia kl. 3b

 Kałowski Marcek kl. 3b

Ligęza Filip kl. 3b

 Wilczyński Wiktor kl. 3b

 Stępniewska Julia kl. 3c

 Wiśniewska Nadia kl. 3c

 

opiekun: Iwona Bukowska

 

 

 

*********************************

ROK SZKOLNY 2017/2018

********************************

 10.06.2018 r.

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Eudezet All Star Weekend 2018

I miejsce w kategorii „Duety 12-15 lat"

 Lewandowska Maja - kl. 4d

 Wawrzak Jakub - kl. 6b

I miejsce w kategorii „Formacje 12-15 lat”

 Lewandowska Maja - kl. 4d
Nikola Deja - kl. 4d
Wiktoria Staniaszek - kl. 4b
Wawrzak Jakub - kl. 6b

 ********************************

 08.06.2018 r.

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

I miejsce 

Skład szkolnej drużyny piłki siatkowej: 

Jowita Zakrzewska (kapitan), Natalia Zięba, Inga Piasecka,

Karolina Przydatek, Natalia Ziętek, Julia Gniadek, Natalia Brzeska;

Amelia Strzałkowska, Nadia Pudelska, Julia Aderek, Wiktoria Suchorowska.

 Opiekun: Radosław Lutek

 

 ********************************

 13.04.2018 r.

Radomski Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15

I miejsce w kategorii „Solo”

 Lewandowska Maja - kl. 4

 Wawrzak Jakub - kl. 6 b

II miejsce w kategorii „Solo”

 Pisarek Gabriela- kl. 4 a

 III miejsce w kategorii „Solo”

 Filipowska Zofia - kl. 3 d

 Stasiak Roksana- kl. 4 d

 Witkowska Maria - kl. 5 a

I miejsce w kategorii „Duet”

Lewandowska Maja kl. 4 d

 Deja Nikola kl. 4 d

III miejsce w kategorii „Duet”

Zacharska Oliwia kl. 4 c

 Czachor Matylda kl. 4 a

 Winiarska Wiktoria kl. 6 b

 Wawrzak Jakub - kl. 6 b

 I miejsce w kategorii „Formacja”

Formacja "BEZ NAZWY":

 Winiarska Amelia - kl. 4 d

 Stasiak Roksana- kl. 4 d

 Winiarska Wiktoria - kl. 6 b

Wawrzak Jakub - kl. 6 b

 Skorża Natalia - kl. 7 b

 wyróżnienia w kategorii „Formacja”

Formacja "ŁOBUZIAKI" :

Żak Ewa - kl. 3 b

Chojak Jan - kl. 3 a

Chojak Piotr - kl. 3 a

Gawid Natalia - kl. 1 a

Stępniewska Julia - kl. 1 c

wyróżnienia od Jury: Zofia Filipowska - kl. 3 d

  opiekun: p. Iwona Bukowska i Katarzyna Mizera

********************************

5 XII - 8 XII 2017r.

XIV Radomska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Radomia

III miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt

Skład szkolnej drużyny piłki siatkowej: 

Jowita Zakrzewska (kapitan), Natalia Zięba, Inga Piasecka,

Karolina Przydatek, Natalia Ziętek, Julia Gniadek, Natalia Brzeska;

Amelia Strzałkowska, Nadia Pudelska, Julia Aderek, Wiktoria Suchorowska.

 Opiekun: Radosław Lutek

************************************

 Turniej Mikołajkowy 2017 –

zorganizowany przez Klub Sportowy ROSA Radom 

i Międzyszkolny Klub Sportowy „Piotrówka” – VI miejsce.

Skład drużyny:

Matylda Czachor – 4a; 

Adam Skorupa, Igor Droździkowski, Mateusz Winiarski, Michał Stępień- 4 c;

Nikola Trojanowska, Maksymilian Szmoniewski, Kajetan Rabczyński,

Mateusz Poppe –Kaca, Zuzanna Byzdra, Marceli Kramek – 3b;

Lena Białas – 3c; Antoni Jeżak – 3d.

Opiekun: Anna Krawczyk

************************************

Impreza integracyjna „ Andrzejki na sportowo”

 zorganizowana przez

V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu
I miejsce

Skład drużyny:

Lena Białas, Olimpia Chojnacka, Matylda Czachor,

Maria Siejko, Aleksandra Strzelecka, Filip Gibała, Aleksander Kosna,

Nikodem Molga, Michał Trojanowski, Jakub Wojtunik.

 Opiekun: Iwona Bukowska

************************************

Czwartki Lekkoatletyczne” – runda jesienna

 W zawodach wystartowali:

Zuzanna Borzechowska – 6 a;

Maja Sałek – 6b;

Bartłomiej Wrochna, Daniel Ogorzałek, Ksawery Nowak – 5 b;

Filip Wolski, Maciej Szewczyk, Jakub Bańcerowski – 5 c;

Wiktoria Senderowska, Aleksandra Ogorzałek – 4 d.

 

 W poszczególnych zawodach miejsca zajęli:

 14.09.2017   

Zuzanna Borzechowska (rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 600 m

 Ksawery Nowak (rocznik 2006) – II miejsce w rzucie piłeczką palantową

 Bartłomiej Wrochna (rocznik 2006) – I miejsce w biegu na 1000 m

 Filip Wolski (rocznik 2006) – II miejsce w biegu na 1000 m

 18.09.2017 

Zuzanna Borzechowska (rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 600m 

Maja Sałek ( rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 300m i III miejsce w rzucie piłeczką palantową 

Ksawery Nowak (rocznik 2006) – I miejsce w rzucie piłeczką palantową 

Bartłomiej Wrochna (rocznik 2006) – II miejsce w biegu na 1000 m

Filip Wolski (rocznik 2006) – I miejsce w biegu na 1000 m

Aleksandra Ogorzałek (rocznik 2007) – I miejsce w biegu na 300 m

Wiktoria Senderowska (rocznik 2007) – II miejsce w biegu na 300 m

28.09.2017 

Zuzanna Borzechowska (rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 600m 

Bartłomiej Wrochna (rocznik 2006) – I miejsce w biegu na 1000 m  

Aleksandra Ogorzałek (rocznik 2007) – III miejsce w biegu na 300 m 

02.10.2017   

Zuzanna Borzechowska (rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 600 m

Filip Wolski (rocznik 2006) – III miejsce w biegu na 1000 m

Maja Sałek ( rocznik 2005) – II miejsce w biegu na 300m

 Maciej Szewczyk (rocznik 2006) – III miejsce w biegu na 60 m

Opiekun: Anna Krawczyk

 *******************************

 

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

***********************************************

30.11.2016r.

 

XV Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo” 

w V LO w Radomiu   

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli :

 

I miejsce

 

Chojnacka Lena kl. 3d

Lewandowska Maja kl. 3d

Krasowska Zuzanna kl. 3b

Karolak Gabriela kl. 3a

Bartos Róża kl. 3b

Sołśnia Adam kl. 3b 

Gapczyński Franciszek kl. 3b 

Korczak Aleksander kl. 3b

Droździkowski Igor kl. 3c 

Gregorczyk Adrian kl. 3d

 

III miejsce

 

Małaczek Julia kl. 3b

Zegarek Amelia kl. 3d

Skórkiewicz Kornelia kl. 3d

Trześniewska Laura kl. 3a

Czachor Matylda kl. 3a

Olchowski Jan kl. 3b

Chojnacki Maciej kl. 3b

Karpiński Gabriel kl. 3c

Jurek Piotr kl. 3a

Szpakowski Jan kl. 3d

 

opiekunowie:  p. Iwona Bukowska, p. Radosław Lutek, p. Justyna Michałek

 

galeria zdjęć

 

***************************************************

W miesiącu wrześniu 2016r.

 

został przeprowadzony Test Sprawności Fizycznej wśród uczniów klas 4-6 

 

w ramach konkursu „Najsprawniejszy uczeń i klasa w szkole”. 

 

Uczniowie i klasy rywalizowali ze sobą w następujących próbach sprawnościowych: 

 

szybkości, skoczności, gibkości, siły mięśni ramion i siły mięśni brzucha.

 

Wyniki konkursu 

 

NA NAJSPRAWNIEJSZEGO UCZNIA I KLASĘ W SZKOLE  

 

PRZEPROWADZONEGO NA PODSTAWIE TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

 

KLASY 4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Zakonek Nikola

Wypych Maja

20

20

I

Ogorzałek Daniel

20

I

Lis Weronika

17

II

Bańcerowski Jakub

18

II

Kwiatkowska Oliwia

16

III

Wrochna Bartłomiej

16

III

 

  

KLASY 5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Ziętek Natalia

Lutek Anastazja

23

23

I

Wawrzak Jakub

18

I

Sayed Ala

Zakrzewska Jowita

22

22

II

Kaliński Michał

17

II

Borzechowska Zuzanna

20

III

Szymański Krystian

11

III

 

  

KLASY 6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Pawłowska Marta

25

I

Korczak Tomasz

21

I

Byzdra Eliza

24

II

Jagiełło Emil

20

II

Duralak Daria

23

III

Kosna Cezary

20

II

 

 

 

Szczęsny Sebastian

20

II

 

  

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

4 C

13,5

I

4 B

13

II

4 A

12

III

 

 

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

5 B

25

I

5 A

12

II

 

  

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

6 A

18

I

6 B

15

II

 

 

GRATULUJEMY !!!

 

Nauczyciele wychowania fizycznego: Iwona Bukowska, Anna Krawczyk, Radosław Lutek

 

  


 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

 

Finał Grand Prix Radomia Czwartków Lekkoatletycznych

I miejsce w biegu na 1000 m

Denis Oraczko (rocznik 2003), klasa 6 a

III miejsce w biegu na 1000 m

Dawid Nazarczuk (rocznik 2003), klasa 6 a

II miejsce w biegu na 60 m

Dawid Grzyb (rocznik 2004), klasa 6 a

I miejsce w biegu na 300 m

Przemysław Gębczyk (rocznik 2003), klasa 6 c

II miejsce w biegu na 600 m

Klaudia Wojtalik (rocznik 2004), klasa 5 b

***

 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Radom

II miejsce w kategorii klas piątych

Tomasz Korczak, kl. 5a

VII miejsce w kategorii klas szóstych

Denis Oraczko, kl. 6a

 

***


XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Międzypowiatowy Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Jedlińsku

X miejsce

Tomasz Korczak, kl. 5a

 

***


XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych - Ostrołęka

40 miejsce

Tomasz Korczak, kl. 5a

***

 

Finał Halowych Mistrzostw Radomia w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców

VIII miejsce w rzucie piłką lekarską

Natalia Żuchowska, kl. 6b

III miejsce w rzucie piłką lekarską

Patryk Majczyna, kl. 6c

 

 ***

18.04.2016r.

 

VI Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15

 

II miejsce w kategorii „Solo”

Lewandowska Maja - kl. 2 d

 

II miejsce w kategorii „Duet”

 

Chojnacka Lena kl. 2 d

Lewandowska Maja kl. 2 d

 

III miejsce w kategorii „Duet”

 

Strzałkowska Amelia kl. 3 c

Witkowska Maria kl. 3 a

 

III miejsce w kategorii „Formacja”

 

Adamczyk Natalia kl.6 a

Binięda Wiktoria kl.6 a

Ćwiklińska Olga kl. 6 c

Grabowska Roksana kl. 6 c

Stasiak Wiktoria kl.  6 c

Szara Julia kl.  6 c

 

wyróżnienia w kategorii „Solo, Duet i Formacja”

 

Filipowska Zofia kl. 1 d

Kośla Julia kl. 1 a

Stasiak Roksana kl. 2 d

Witkowska Maria kl. 3 a

Strzałkowska Amelia kl. 3 c

Bednarczyk Justyna kl. 4 b

Falkiewicz Nadia kl. 4 b

Przydatek Karolina kl. 4 b

Walczak Joanna kl. 4 b

Ziętek Natalia kl. 4 b

Piasecka Inga kl. 4b

Romanow Alicja kl. 4b

Rutkowska Gabriela kl. 4 b

Sayed Alicja kl. 4 b

Zakrzewska Jowita kl. 4 b

Winiarska Wiktoria kl. 4 b

Zięba Natalia kl. 4 b

Solecka Ligia kl. 5 a

Adamczyk Natalia kl. 6 a

Binięda Wiktoria kl. 6 a

Ćwiklińska Olga kl. 6 c

Grabowska Roksana kl. 6 c

Lacka Oliwia kl. 6 c

 

opiekun: p. Iwona Bukowska

 

***

27.11.2015r.

 

XIV Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo” 

w V LO w Radomiu  

 

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli

 

I miejsce

Klasa 3a

 

Maria Humaniak 

 Wiktoria Piwońska  

Nikola Zakonek  

Maria Witkowska  

Oliwier Adamczyk  

Łukasz Błoński  

Filip Duliniec 

  

Klasa 3b

 

Lena Ozimek 

 Wiktoria Kowalska 

 Maja Szyszkiewicz 

 Ksawery Nowak  

Daniel Ogorzałek  

Bartłomiej Wrochna 

   

Klasa 3c

 

Nadia Pudelska 

 Amelia Strzałkowska 

 Zuzanna Wesołowska 

 Jakub Bańcerowski 

 Dominik Kaszubiak 

 Kajetan Studziński 

 Maciej Szewczyk  

opiekunowie:  p. Agnieszka Zarębska  p. Agnieszka Klonowska p. Joanna Maliszewska p. Iwona Bukowska

 

 

***

 

 

W miesiącu październiku 2015r.

 

został przeprowadzony Test Sprawności Fizycznej wśród uczniów klas 4-6

 

w ramach konkursu „Najsprawniejszy uczeń i klasa w szkole”.

 

 

 

Uczniowie i klasy rywalizowali ze sobą w następujących próbach sprawnościowych:

 

szybkości, skoczności, gibkości, siły mięśni ramion i siły mięśni brzucha.

 

 

Wyniki konkursu

 

NA NAJSPRAWNIEJSZEGO UCZNIA I KLASĘ W SZKOLE

 

PRZEPROWADZONEGO NA PODSTAWIE TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

                                 

                                                                                                                                                              

KLASY 4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Lutek Anastazja

23

I

Antochowski Kacper

20

I

Borzechowska Zuzanna

21

I

Gabczyński Stanisław

19

II

Sayed Alicja

20

II

Głogowski Jan

19

II

Zakrzewska Jowita

19,5

III

Trybulski Filip

18

III

 

 

 

KLASY 5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Gurnik Zuzanna

23

I

Chojnacki Leon

24

I

Duralak Daria

23

I

Stępniewski Bartosz

24

I

Kłos Magdalena

22

II

Redestowicz Filip

21

II

Piątek Adrianna

20

III

     

 

 

KLASY 6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Adamczyk Natalia

       25

I

Bojek Maksymilian

23

I

Senderowska Magdalena 

25 

I

Skórkiewicz Jakub

22

II

Grabowska Roksana      

24

         II

Tronniarz Paweł

19

III

Lutek Hanna

24

II

     

 Ćwiklińska Olga

22

 III

     

 

KLASY  4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

4  A

15

I

4  B

14

II

KLASY  4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

4  A

16

I

4  B

15

II

KLASY  5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

5 B

15

I

5 A

14

II

     

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

5 B

15

I

5 A

14

II

     

KLASY  6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

6  B

19

I

6  C

18

II

6  A

16

III

KLASY  6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

6  A

17

I

6  B

15

II

6  C

13

III

 

organizatorzy: nauczyciele w-f

 

***

 

Rok szkolny 2014/2015

 

***

 

Finał Grand Prix Radomia "Czwartków Lekkoatletycznych"
Dawid Grzyb, kl. 5b  - bieg na 60

I miejsce
Maciej Olchowski, kl. 6a -  bieg na 300 m

I miejsce
Denis Oraczko, kl. 5b -  bieg na 1000 m

I miejsce
Maja Duliniec, kl. 6c -  bieg na 300 m  

I miejsce

 

Trójbój Lekkoatletyczny Chłopców w konkurencji indywidualnej

  Leon Chojnackikl, kl. 4a- bieg 60 m

I miejsce

opiekun: Anna Krawczyk

 

***

14.04.2015r.

 

Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej w PG nr2

Zuzanna Gołosz, kl. 6c

Zuzanna Kaczor, kl. 6a

Wiktoria Kober, kl. 6c

Maria Kowalczyk, kl. 6a

Wiktoria Orchel, kl. 6b

Filip Brzeziński, kl. 6c

Piotr Gieranowski, kl. 6c

Alan Malmon, kl. 6a

Daniel Sobieraj, kl. 6b

Eryk Zakonek, kl. 6a

I miejsce

opiekun: p. Radosław Lutek

Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej

***

09.04.2015r.

 

V Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15

Chojnacka Lena

Lewandowska Maja - kl. 1d

I miejscew kategorii "Duet"

Ćwiklińska Olga - kl. 5 c

III miejscew kategorii "Solo"

Adamczyk Natalia

Binięda Wiktoria

Ćwiklińska Olga kl. 5 c

Głowacka Julia kl. 5 c

Grabowska Roksana kl. 5 c

Stasiak Wiktoria kl.  5 c

Szara Julia kl.  5 c

II miejsce w kategorii "Formacja"

Przydatek Karolina kl. 3 b

Rutkowska Gabriela kl. 3 b

Sayed Alicja kl. 3 b

Wawrzak Jakub kl. 3 b

Winiarska Wiktoria kl. 3 b

Zięba Natalia kl. 3 b

II miejscew kategorii "Formacja"

Adamczyk Natalia kl. 5 a

Bednarczyk Justynakl. 3 b

Binięda Wiktoria kl. 5 a

Cygan Natalia kl. 6 c

Czerska Klaudia kl. 4 a

Ćwiklińska Olga kl. 5 c

Gurnik Zuzanna kl. 4 a

Grabowska Roksana kl. 5 c

Osóbka Gabriela kl. 6 c

Skórkiewicz Kornelia kl. 1 d

Solecka Ligia kl. 4 a

Strzałkowska Amelia kl. 2 c

Witkowska Maria kl. 2 a

wyróżnienia w kategorii „Solo i Duet”

opiekun: p. Iwona Bukowska

 

V Turniej Tańca Szkół Podstawowych 

***

27.03.2015r.

 

Turniej Mini Piłi Siatkowej Chłopców

z okazji 70-lecia PSP nr 23

Jan Fabisiak

Jakub Opiłowski

Jakub Skórkiewicz

Bartłomiej Sułowski

VI miejsce

opiekun: p. Radosław Lutek

Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców

***

19.03.2015r.

 

X Radomska Olimpiada Młodzieży w PSP nr 24

dyscyplina: Gimnastyka dziewcząt

Nikola Zakonek, kl. 2a

Natalia Adamczyk, kl. 5a

Maja Starzyńska, kl. 6a

Gabriela Mróz, kl. 6c

V miejsce

opiekun: p. Iwona Bukowska

 

***

 16.02. 2015r.

 finał zawodów  

w Halowej Lekkiej Atletyce Dzieci

w ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży

 

Maja Duliniec, kl. 6c

  II miejsce - w biegu na 60 przez płotki

IV miejsce -  w biegu na 60 m

 

Klasyfikacja drużynowa

dziewczęta zajęły V miejsce.

 

Opiekun: p. Anna Krawczyk

Maja Duliniec - II miejsce bieg na 60m

 

***

13.02.2015r.

 

Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt

z okazji 70-lecia PSP nr 23

Roksana Grabowska

Maja Konderska

Weronika Krzemińska

Hanna Lutek

Agata Musiał

Natalia Żuchowska

II miejsce

opiekun: p. Radosław Lutek

Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt  Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt2  Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt3

***

 

 06.02.2015r.

odbyły się eliminacje zawodów sportowych

w Halowej Lekkiej Atletyce Dzieci

w ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży

 

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Maja Duliniec, kl. 6 c – bieg 60 m płotki i 60 m

Wiktoria Kober, kl. 6 c – bieg 60 m i rzut piłką lekarską

Wiktoria Orchel, kl. 6b – bieg 300 m

Zuzanna Kaczor z klasy 6 a – rzut piłką lekarską

Piotr Gieranowski, kl. 6 c – rzut piłką lekarską i bieg 400 m

Filip Brzeziński, kl. 6 c  - bieg 400 m

Maciej Olchowski, kl. 6 a – bieg 400 m

Eryk Zakonek, kl. 6 a – bieg 400 m

Kacper Gruszczyński, kl. 5 c – bieg 400 m

Kacper Karasek, kl. 5 c – bieg 60 m

  

Awans do finału zawodów wywalczyli:

Maja Duliniec – bieg 60 m płotki i bieg 60 m 

Zuzanna Kaczor – rzut piłką lekarską

Piotr Gieranowski – rzut piłką lekarską i bieg 400 m

 

Opiekun: p. Anna Krawczyk

 

***

XI Radomska Olimpiada Młodzieży w Mini Piłce Siatkowej

„Czwórki” Dziewcząt w PSP nr 34

uczennice zajęły IV miejsce:

 

Orchel Wiktoria, kl. 6 b

Kaczor Zuzanna, kl. 6a

Kober Wiktoria, kl. 6 c

Kowalczyk Maria, kl. 6 a

Nowak Wiktoria, kl. 6 b

Lutek Hanna, kl. 5 b

Gołosz Zuzanna, kl. 6 c

Myślicka Maja, kl. 6 a

Krzemińska Weronika, kl. 5 b

Żuchowska Natalia, kl. 5 b

Krzyżanowska Emilia, kl. 6 b

Opiekun: p. Radosław Lutek

 

***

12.12.2014r.

Turniej Mikołajkowy w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

w PG nr 2

uczennice zajęły IV miejsce

 

Krzemińska Weronika, kl. 5b

Lutek Hanna, kl. 5b

Żuchowska Natalia, kl. 5b

opiekun: p. Radosław Lutek

 

Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt

***

Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce

w ZSO nr 4 „Trójki " Dziewcząt

uczennice zajęły IV miejsce:

 

Krzemińska Weronika, kl. 5b

Lutek Hanna, kl. 5b

Żuchowska Natalia, kl. 5b

 

Opiekun: p. Radosław Lutek

 

***

Turniej Mini piłki siatkowej dziewcząt w PSP nr 23 w Radomiu

uczennice zajęły II miejsce:

 

Grabowska Roksana, kl. 5c

Lutek Hanna, kl. 5b

Żuchowska Natalia, kl. 5b

Konderska Maja, kl. 5b

Krzemińska Weronika, kl. 5b

Musiał Agata, kl. 5b

Nowak Wiktoria, kl. 6b

 

Opiekun: p. Radosław Lutek

 

***

28.11.2014r.

XIII Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo” 

w V LO w Radomiu  

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli II miejsce

 

Antochowski Kacper 3a 

Borzechowska Zuzanna 3a

Trybulski Filip 3a

Woźniak Nina 3a

Grzebalska Patrycja 3a

Lutek Anastazja 3a

Szymczak Rafał 3a

Szymczak Aleksandra 3a

Adach Adam 3b 

Bączkowski Krzysztof 3b

Dzikowiecki Jan 3b

Falkiewicz Nadia 3b

Przydatek Karolina 3b

Szałas Oliwia 3b

Zakrzewska Jowita 3b

Gapczyński Stanisław 3b

Głogowski Jan 3b

Kieszkowski Seweryn 3b 

Rutkowska Gabriela 3b

Winiarska Wiktoria 3b

 

opiekun: p. Iwona Bukowska i  p. Strózik Natalia

 

Andrzejki na sportowo 2014

***

 

XII Aktywna Integracja w PG nr 11 w Radomiu pod hasłem

"W młodości siła, w sporcie radość"

 

Uczniowie uczestniczyli w rywalizacji sportowej.
Turniej piłki siatkowej:

 

uczniowie zajęli II miejsce

 

Gieranowski Piotr z 6c

Gołosz Zuzanna z 6c

Kaczor Zuzanna z 6a

Kober Wiktoria z 6c

Malmon Alan z 6a

Nowak Wiktoria z 6b

Sobieraj Daniel z 6b

Zakonek Eryk z 6a 

 

Wyłoniona najlepsza zawodniczka turnieju:

Kober Wiktoria kl.6c        

opiekun: p. Radosław Lutek

 

Turniej piłki siatkowej 2014 - zespół   Turniej piłki siatkowej 2014 - najlepszy zawodnik

 

 

***

W miesiącu październiku 2014r.

został przeprowadzony Test Sprawności Fizycznej wśród uczniów klas 4-6

w ramach konkursu „Najsprawniejszy uczeń i klasa w szkole”.

 

Uczniowie i klasy rywalizowali ze sobą w następujących próbach sprawnościowych:

szybkości, skoczności, gibkości, siły mięśni ramion i siły mięśni brzucha.

 

Wyniki konkursu

NA NAJSPRAWNIEJSZEGO UCZNIA I KLASĘ W SZKOLE

PRZEPROWADZONEGO NA PODSTAWIE TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

 

KLASY 4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Pawłowska Marta

20

I

Chojnacki Leon

24

I

Wypych Zuzanna

20

I

Chojnacki Filip

23

II

Duralak Daria

19,5

II

Korczak Tomasz

22

III

Kłos Magdalena

19

III

Redestowicz Filip

20,5

III

Miernik Nadia

19

III

Stępniewski Bartosz

20

III

 

 

 

KLASY 5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Adamczyk Natalia      

24

I

Skórkiewicz Jakub

23

I

Jóźwiak Anna

21,5

II

Bojek Maksymilian

19

II

Lacka Oliwia

20

III

Łabądź Dawid

19

II

 

 

 

Tronniarz Paweł

19

II

 

 

 

Gruszczyński Kacper

16

III

 

 

 

KLASY 6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Mróz Gabriela

26

I

Starzyński Igor

24

I

Starzyńska Maja

24,5

II

Olchowski Maciej

23

II

Pyszczak Maria

24

III

Zakonek Eryk

19

II

Duliniec Maja

24

III

Sobieraj Daniel

17

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY  4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

4  A

15,14

I

4  B

14,62

I

KLASY  4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

4  A

16,5

I

4  B

12,5

II

KLASY  5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

5 B

18,32

I

5 A

14,91

II

5 C

14,70

III

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

5 B

15,16

I

5 A

12,35

II

5 C

8,75

III

KLASY  6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

6  B

18,30

I

6  A

18,11

II

6  C

17,64

III

KLASY  6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

6  A

16,88

I

6  C

14,83

II

6  B

12,13

III

 

Organizatorzy: nauczyciele wf

 

 

***

 

2 X 2014
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

w ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2014/2015
II miejsce Kacper Gruszczyński (kl. Vc)w kategorii klas V
III miejsce Maja Duliniec (kl. VIc) w kategorii klas VI


Opiekunowie: Anna Krawczyk, Radosław Lutek

biegi przełajowe 2014 - drużyna  biegi przełajowe 2014 - II miejsce  biegi przełajowe 2014 - III miejsce

 

 

***

 

Rok szkolny 2013/2014

 

***

Finał Grand Prix Radomia "Czwartków Lekkoatletycznych"

 

Michał Dujka z 6a (rocznik 2001)

I miejsce w rzucie piłeczka palantową

 

Sandra Orzechowska z 6b (rocznik 2001)

II miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

Maja Duliniec z 5c (rocznik 2002)

I miejsce w biegu na 300m

 

Maciej Olchowski z 5a (rocznik 2003)

I miejsce w biegu na 300m

 

opiekun Anna Krawczyk

***

 

IV Radomski Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15 

 

Tomasz Masiarz z 6b

 1. miejsce w kategorii "Solo" 

 

Katarzyna Sobuta z 6a

2. miejsce w kategorii "Solo"

 

Ligia Solecka z 3b

2. miejsce w kategorii "Solo"


Karolina Majchrzak z 6b

2. miejsce w kategorii "Solo"

 

Wiktoria Binięda i Natalia Adamczyk z 4a

3. miejsce w kategorii "Duet"


Natalia Kicior z 6a

                                                                                            3. miejsce w kategorii "Solo"

 

Sandra Szumilas z 6a

3. miejsce w kategorii "Solo"

 

Maria Witkowska  z 1a

Klaudia Czerska  z 3c

Natalia Cygan  z 5c

Gabriela Osóbka  z 5c

 wyróżnienia

 

opiekun tancerzy: p. Iwona Bukowska

 

Tytuł najsympatyczniejszej Tancerki Radomskich Zawodów Tanecznych otrzymała

Wiktoria Binięda z 4 a

 

***

 

27.03.2014r.

II Turniej Tańca Towarzyskiego Szkół Podstawowych w Radomiu

Katarzyna Sobuta i Beniamin Sibilski z 6a

VI miejsce

Julia Bassaj i Bartłomiej Przybylski z 6b

VI miejsce

 

opiekun: p. Iwona Bukowska

 

***

 

20.03.2014r.

X Radomska Olimpiada Młodzieży w PSP nr 24

dyscyplina: Gimnastyka dziewcząt

 
Natalia Adamczyk z 4a

Maja Starzyńska z 5 a

 Maja Duliniec z 5 c

Gabriela Mróz z 5c

VII miejsce

 

  opiekun: p. Iwona Bukowska

 

***

 

17.12.2013r.

Zawody pływackie w ramach programu

"Powszechna Nauka Pływania"

 

Nadia Falkiewicz z 2b

III miejsce

brązowy medal w pływaniu indywidualnym sposobem dowolnym

 

Stanisław Gapczyński z 2b

Jan Głogowski z 2b

Nadia Falkiewicz z 2b

Jowita Zakrzewska z 2b

VII miejsce

pływanie sztafetowe dziewcząt i chłopców

dystans 25 metrów sposobem dowolnym

 

***

 

06.12.2013r.

 

Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Czwórek

Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej w ZSO nr 4

 

Kaczor Zuzanna z 5a

Kober Wiktoria z 5c

Majchrzak Karolina z 6b

Orzechowska Sandra z 6b

 

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce

 

opiekun: p. Radosław Lutek

 

***

 

29.11.2013r.

XII Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo”

w V LO w Radomiu

 

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli II miejsce

 

Czerska Klaudia 3b

Duralak Daria 3a

Gurnik Zuzanna 3b

Kłos Magdalena 3b

Solecka Ligia 3b

Chojnacki Filip 3b

Chojnacki Leon 3b

Dąbrowski Bartosz 3b

Korczak Tomasz 3b

Szczęsny Sebastian 3b

 

opiekun: p. Iwona Bukowska

 

 

***

 

XI Aktywna Integracja w PG nr 11 w Radomiu pod hasłem

"Szkoła przyjazna dzieciom"

Uczniowie uczestniczyli w rywalizacji sportowej i intelektualnej.
Turniej piłki siatkowej:

 

Majchrzak Karolina z 6b

Orzechowska Sandra z 6b

Stachurska Anna z 5a

Kober Wiktoria z 5c

Przybylski Bartłomiej z 6b

Dujka Michał z 6a

Malmon Alan z 5a

Tarczyński Kacper z 6a

uczniowie zajeli II miejsce

 

Wyłoniona najlepsza zawodniczka turnieju: Majchrzak Karolina kl.6b        

opiekun: p. Radosław Lutek

 

***

 

W miesiącu październiku 2013r.

został przeprowadzony Test Sprawności Fizycznej wśród uczniów klas 4-6 w ramach konkursu „Najsprawniejszy uczeń i klasa w szkole”.

Uczniowie i klasy rywalizowali ze sobą w następujących próbach sprawnościowych:

szybkości, skoczności, gibkości, siły mięśni ramion i siły mięśni brzucha.

Wyniki konkursu:

 

KLASY 4 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Adamczyk Natalia      

21

I

Skórkiewicz Jakub      

20

I

Skoneczna Natalia      

20

II

Bojek Maksymilian     

18

II

Jóźwiak Anna             

19

III

Gibała Bartosz            

16

III

Grabowska Roksana   

19

III

Bąk Marcin                 

16

III

Szara Julia                   

19

III

Jezierski Gustaw        

16

III

Zych Wiktoria             

19

III

Markowski Bartłomiej

16

III

 

 

 

KLASY 5 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Mróz Gabriela

26

I

Gieranowski Piotr

21

I

Duliniec Maja

25

II

Olchowski Maciej

19

II

Krzyżanowska Emilia

23

III

Lewandowski Jakub

17

III

 

 

 

KLASY 6 DZIEWCZĘTA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 6 CHŁOPCY

PUNKTY

MIEJSCE

Pawłowska Antonina

25

I

Tarczyński Kacper

18

I

Sibilska Maja

25

I

Bąk Piotr

17,5

II

Mosionek Nikola

23

II

Przybylski Bartłomiej

17,5

II

Szumilas Sandra

21

III

Berliński Sebastian

16

III

 

 

 

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

4  B

13,62

I

4  C

13,62

I

4  A

13,22

II

 

 

 

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

5  C

16,09

I

5  A

13,50

II

5  B

12,13

III

 

 

 

KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

6  A

14,76

I

6  B

12,20

II

 

Organizatorzy: nauczyciele wf

 

***

 

Rok szkolny 2012/2013

 

„ Czwartki Lekkoatletyczne” – Finał Grand Prix Radomia

 

Skład reprezentacji:

 

Majkowska Iga z VIb; 

Jagoda Brzezińska z Va

Nikola Mosionek z Va

Maja Sibilska z Va

Sandra Szumilas z Va

Michał Dujka z Va

Sebastian Berliński z Va 

Sandra Orzechowska z Vb

Bartłomiej Przybylski z Vb

Oskar Katana z Vb

Jakub Czyżewski z Vb

Patryk Pyziak z Vb

Daniel Wojtalik z IVb

Maja Duliniec z IVc

 

 W Finale Grand Prix „Czwartków Lekkoatletycznych”

nasi uczniowie zajęli następujące lokaty:

 

Iga Majkowska ( rocznik 2000)- I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Sebastian Berliński ( rocznik 2000) – II  miejsce w rzucie piłeczką palantową

Sandra Orzechowska ( rocznik 2001) – II miejsce w rzucie piłeczka palantową

Michał Dujka ( rocznik 2001) – I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Maja Duliniec ( rocznik 2002) – I miejsce w biegu na 300m

 

Nominacje do reprezentacji Radomia na Ogólnopolski Finał w Łodzi ( 22- 23 czerwca 2013)

otrzymała Iga Majkowska w rzucie piłeczką palantową, gdzie zajęła 31 miejsce.

 

***

IX Radomska Olimpiada 

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

Skład reprezentacji  :

 

Iga Majkowska - kl. VI b

Marta Wasiak - kl. VI b

Dominika Czajka - kl. VI b

Roksana Przybylska – kl. VI b 

 

Natalia Jaworska – kl.VI a

Sandra Orzechowska– V b

 

Drużyna dziewcząt zajęła VII miejsce.

 

***

23.04.2013r.

III Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15

 

Wiktoria Binięda i Natalia Adamczyk - kl. 3 a

3. miejsce w kategorii "Duet"

 

Katarzyna Sobuta - kl. 5 a

3. miejsce w kategorii "Solo"

 

Maria Witkowska - kl. 0 a

3. miejsce w kategorii "Solo"

 

Klaudia Czerska i Zuzanna Gurnik - kl. 2 b

Gabriela Osóbka - kl. 4 c

Natalia Kicior - kl. 5a

Tomasz Masiarz - kl. 5 b

wyróżnienia

 

*** 

21.03.2013r.

IX Radomska Olimpiada Młodzieży w PSP nr 24

dyscyplina: Gimnastyka dziewcząt

 

 Maja Duliniec - kl. 4 c

Gabriela Mróz - kl. 4c

Klara Miernik - kl. 6 b

Maja Starzyńska - kl. 4 a

6. miejsce 

 

*** 

 

30.11.2012r.

 Międzyszkolna Impreza Sportowa „Aktywna Integracja”

 w Publicznym Gimnazjum nr 11

 II miejsce w turnieju piłki siatkowej

Szkołę reprezentowali:

Antoni Pajestka – VI a

Jan Sadownik - VI a

Szymon Laba – VI a

Maciej Kosiec – VI a

Dominika Czajka – VI b 

Iga Majkowska – VI b

Klara Miernik – VI b 

Marta  Wasiak – VI b

Karolina Majchrzak V b 

 

***

 

30.11.2012r.

XI Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo”

w V LO w Radomiu

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli II miejsce

Bąk Marcin 3b

Binięda Wiktoria 3a

Jóźwiak Anna 3b

Konderska Maja 3b

Krzemińska Weronika 3b

Lutek Hanna 3b

Sroka Kacper 3a

Strzałkowski Igor 3b

Sułowski Bartłomiej 3b

Szara Julia 3c

Tronniarz Paweł 3a

 

***

Rok szkolny 2011/2012

 

VIII Radomska Olimpiada Młodzieży 2011/2012

kategoria: Gry i zabawy uczniów klas I - III

 

 6. miejsce spośród 12 szkół

 

***

 

Turniej Tańca Towarzyskiego Szkół Podstawowych

w Radomiu

Kamila Majchrzak i Tomasz Masiarz II miejsce

Katarzyna Sobuta i Beniamin Sibilski VI miejsce  

 

***

 

16 – 17.06.2012r. 

 Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

Rocznik 2000

 Iga Majkowska V b10 miejsce w rzucie piłeczką palantową

Rocznik 1999

Weronika Tkaczyk VI b  - 37 miejsce w biegu na 600 m

 

***

 

31.05.2012r.

 Finał Grand Prix „ Czwartków Lekkoatletycznych” :

Rocznik 1999

 Weronika Tkaczyk VI bII miejsce w biegu na 600m;

 Wiktoria Karasek VI bI miejsce w rzucie piłeczką palantową;

 Dominika Płatos VI b -– II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Rocznik 2000

 Iga Majkowska V b - III miejsce w biegu na 60 m

 Iga Majkowska V b - I miejsce w rzucie piłeczką palantową

 Sebastian Berliński IV aI miejsce w rzucie piłeczką palantową;

Rocznik 2001

 Michał Dujka IV a -III miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

Nominacje do reprezentacji Radomia

na Ogólnopolski Finał w Łodzi

otrzymały:

Weronika Tkaczyk w biegu na 600 m

 Iga Majkowska w rzucie piłeczką palantową.

 

*** 

11.05. 2012r.

 VIII Radomska Olimpiada Młodzieży

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

Szkołę reprezentowały:

Weronika Tkaczyk - VI b

Wiktoria Karasek - VI b

Dominika Płatos –VI b

Iga Majkowska –V b

 

Drużynowo dziewczęta zajęły VI miejsce.

 

*** 

 

 21.02. 2012r.

 VIII Radomska Olimpiada Młodzieży

w Halowej Lekkiej Atletyce

W finale zajęli następujące miejsca:

 Greta Nahapetyan VI a II miejsce w rzucie piłką lekarską; 

 Weronika Tkaczyk VI b IV miejsce w biegu na 300 m i VII miejsce w biegu na 30 m;

 Wiktoria Karasek VI b -IX miejsce w rzucie piłką lekarską ; 

Patryk Prykowski VI b - VI miejsce w biegu na 30 m

 

 Drużynowo dziewczęta zajęły VI miejsce.

 

***

30.11.11r.

X Edycja Turnieju Sportowego „Andrzejki na sportowo”

w V LO w Radomiu

dziewczęta i chłopcy z klas 3 zajęli III miejsce:

Maja Starzyńska 3a

Maria Kowalczyk 3a

Gabriela Mróz 3c

Pola Szydłowska 3c 

Maria Pyszczak 3c

Jakub Krzyżanowski 3a

Dariusz Kowalczyk 3a

Jakub Lewandowski 3b

Bartosz Kaliński 3c       

Piotr Gieranowski 3c

 

***

 

 

28.10. 2011r.  

Międzyszkolna Impreza Sportowa „ Aktywna Integracja” 

 w Publicznym Gimnazjum nr 11

 III miejsce w turnieju piłki siatkowej 

Szkołę reprezentowali :

Dominika Płatos – VI b

Weronika Tkaczyk – VI b 

Wiktoria Karasek – VI b 

Górka Bartek-VI a

Wasik Dawid-VI a

Krzyżanowski Oskar-VI b 

Miśkiewicz Piotr-VI b

 

***

 

13.05.2011r. 

II Zawody Gimnastyczne Dziewcząt Szkół Podstawowych

o Puchar Dyrektora PG nr13

Klara Miernik 4b

Paulina Dobrzańska 6b

Julia Ożóg 6b

Agnieszka Janus 6a

IV miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

*** 

 

11.06.2010r.  

                                                                                                                              

I Zawody Gimnastyczne Dziewcząt Szkół Podstawowych

o Puchar Dyrektora PG nr13

 

III miejsce w klasyfikacji drużynowej: 

                                                                                                                         

Rogala Maria 6a

Bilska Patrycja 6a

Julia Ożóg 6b

Agnieszka Janus 6a

  

*** 

Turniej Mistrzostw Radomia Szkół Podstawowych

w Tańcu Towarzyskim 2009r.

Marta Lipiec i Bartosz Rybiński zajęli V miejsce

 

 

*** 

 

 

Puchary

 

Czwartki LEKKOATLETYCZNE - cykl jesienny:

 

16.09.2010 r.

Rocznik 1998:

I m w biegu na 60 m i I m w skoku w dal - Natalia Roszkowska

I m w rzucie piłeczką palantową - Miłosz Młynarski

III m w biegu na 1000 m - Wiktoria Karasek

 

Rocznik 1999:

I m w rzucie piłeczką palantową - Wiktoria Karasek

II m w rzucie piłeczką palantową - Dominka Płatos

 

23.09.2010 r.

Rocznik 1998:

I m w biegu na 60 m i I m w skoku w dal - Natalia Roszkowska

I m w rzucie piłeczką palantową - Miłosz Młynarski

 

 

Rocznik 1999:

I m w rzucie piłeczką palantową - Wiktoria Karasek

II m w rzucie piłeczką palantową - Dominka Płatos

II m w biegu na 300 m - Weronika Tkaczyk

 

30.09.2010 r.

Rocznik 1998:

I m w biegu na 60 m i I m w skoku w dal - Natalia Roszkowska

II m w biegu na 600 m - Milena Czubak

II m w biegu na 1000 m - Wiktor Kszczotek

I m w rzucie piłeczką palantową - Miłosz Młynarski

 

Rocznik 1999:

I m w rzucie piłeczka palantową - Wiktoria Karasek

II m w biegu na 60 m i I m w rzucie piłeczka palantową - Dominika Płatos

 

07.10.2010 r.

Rocznik 1998:

I m w biegu na 60 m i I m w skoku w dal - Natalia Roszkowska

I m w biegu na 600 m - Milena Czubak

II m w biegu na 1000 m - Wiktor Kszczotek

 

Rocznik 1999:

I m w biegu na 300 m - Weronika Tkaczyk

I m w rzucie piłeczką palantową - Wiktoria Karasek

III m w rzucie piłeczką palantową - Dominika Płatos

 

Najlepsza bramkarka w Halowych Mistrzostwach Mazowsza 2011 w piłce nożnej

Żaneta Kacprzak

 

Międzyszkolna Impreza Sportowa „Aktywna Integracja" w PG nr 11 w Radomiu

I miejsce w piłce siatkowej

 

udział w Mistrzostwach Radomia w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

awans do dalszej części rozgrywek

********************************

 13.04.2018 r.

Radomski Turniej Tańca Szkół Podstawowych w PSP nr 15

I miejsce w kategorii „Solo”

 Lewandowska Maja - kl. 4

 Wawrzak Jakub - kl. 6 b

II miejsce w kategorii „Solo”

 Pisarek Gabriela- kl. 4 a

 III miejsce w kategorii „Solo”

 Filipowska Zofia - kl. 3 d

 Stasiak Roksana- kl. 4 d

 Witkowska Maria - kl. 5 a

I miejsce w kategorii „Duet”

Lewandowska Maja kl. 4 d

 Deja Nikola kl. 4 d

III miejsce w kategorii „Duet”

Zacharska Oliwia kl. 4 c

 Czachor Matylda kl. 4 a

 Winiarska Wiktoria kl. 6 b

 Wawrzak Jakub - kl. 6 b

 I miejsce w kategorii „Formacja”

Formacja "BEZ NAZWY":

 Winiarska Amelia - kl. 4 d

 Stasiak Roksana- kl. 4 d

 Winiarska Wiktoria - kl. 6 b

Wawrzak Jakub - kl. 6 b

 Skorża Natalia - kl. 7 b

 wyróżnienia w kategorii „Formacja”

Formacja "ŁOBUZIAKI" :

Żak Ewa - kl. 3 b

Chojak Jan - kl. 3 a

Chojak Piotr - kl. 3 a

Gawid Natalia - kl. 1 a

Stępniewska Julia - kl. 1 c

wyróżnienia od Jury: Zofia Filipowska - kl. 3 d

  opiekun: p. Iwona Bukowska i Katarzyna Mizera

********************************