Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

Rok szkolny 2020/2021

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

IX DOŚWIADCZALNY KONKURS FIZYCZNY "PIĘKNE DOŚWIADCZENIE, FASCYNUJĄCE WYJAŚNIENIE"

organizatorzy:. Łódzki Kurator Oświaty, Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi 

 

kl. 7c

IV miejsce, laureat

zespół: Kaja Falkiewicz, Maja Lewandowska, Maksymilian Wawrzak

opiekun: K. Kwiecień

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ORZEŁ INFORMATYCZNY"

kl. 5

Alan Biernacki - VIII miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

kl. 6

Antoni Jeżak - III miejsce  (opiekun: Ł. Stopka)

kl. 8

Joanna Ludwicka - VII miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

 

 

Udział w rejonowym etapie ,,Konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego

org. MSCDN w Radomiu na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

Łucja Gutkowska klasa 8c (opiekun: Barbara Kwiatkowska)

Maciej Szewczyk klasa 8c (opiekun: Barbara Kwiatkowska)

 

Rok szkolny 2019/2020

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z BIOLOGII GALILEO

 kl. 5

Marceli Kramek – I miejsce, grawerowany dyplom laureata

Maja Skoneczna – III miejsce, dyplom laureata

Laura Witkowska - V miejsce, dyplom laureata

Olimpia Chojnacka - VII miejsce, dyplom laureata

Antoni Dauksz – VIII miejsce, dyplom laureata

Maksymilian Szmoniewski – IX miejsce, dyplom laureata

Piotr Chojak – IX miejsce, dyplom laureata

Krystian Kwiecień – IX miejsce, dyplom laureata

Kacper Pożyczka -X miejsce, dyplom laureata

Jakub Wojtunik – wyróżnienie

Mateusz Poppe-Kaca - wyróżnienie

Mikołaj Kępa - wyróżnienie

Jan Chojak - wyróżnienie

Maja Iwańska - wyróżnienie

Lena Mróz - wyróżnienie

Zuzanna Byzdra – wyróżnienie

 opiekun: A. Koba

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z HISTORII GALILEO 

kl. 5

Julia Kąkol – wyróżnienie

Marceli Kramek – wyróżnienie

Mateusz Poppe-Kaca – wyróżnienie

Wojciech Sękowski – wyróżnienie

Antoni Jeżak – wyróżnienie

Jakub Wojtunik – wyróżnienie

 opiekun: J. Brzeska

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO 

kl. 4

Julia Czachor – wyróżnienie (opiekun: M. Terkner-Kozłowska)

Miłosz Domider – wyróżnienie (opiekun: M. Terkner-Kozłowska)

kl. 5

Marceli Kramek – X miejsce, dyplom laureata (opiekun: E. Makuch)

Julian Kąkol – X miejsce, dyplom laureata (opiekun: E. Makuch)

Antoni Jeżak – wyróżnienie (opiekun: E. Szewczyk)

 kl. 7

Kajetan Studziński – wyróżnienie (opiekun: E. Makuch)

Julia Aderek – wyróżnienie (opiekun: E. Makuch)

 kl. 8

Aleksander Kwiatkowski – X miejsce, dyplom laureata

Krystian Szymański – wyróżnienie (opiekun: E. Makuch)

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO GALILEO

 

Język polski - kl. 4

 

Julia Czachor – X miejsce, dyplom laureata (opiekun: M. Nowińska)

 

Nadia Micherda – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

 kl. 5

Bartosz Rylski – VI miejsce, dyplom laureata (opiekun: A. Szepetowska)

Antoni Jeżak – IX miejsce, dyplom laureata (opiekun: A. Szepetowska)

Bartosz Małysa – IX miejsce, dyplom laureata (opiekun: A. Szepetowska)

Filip Jabłoński – wyróżnienie (opiekun: A. Szepetowska)

Jan Chojak – wyróżnienie (opiekun: J. Maliszewska)

Piotr Chojak – wyróżnienie (opiekun: J. Maliszewska)

Natalia Kowalczyk – wyróżnienie (opiekun: A. Szepetowska)

Antoni Dauksz – wyróżnienie (opiekun: A. Szepetowska)

Oskar Kloczkowski – wyróżnienie (opiekun: J. Maliszewska)

Szymon Szczawiński – wyróżnienie (opiekun: A. Szepetowska)

 

kl. 6

Paulina Pawęzka – IX miejsce, dyplom laureata (opiekun: J. Maliszewska)

Aleksandra Marciniak – wyróżnienie (opiekun: J. Maliszewska)

Laura Trześniewska – wyróżnienie (opiekun: J. Maliszewska)

 

kl. 7

Kornelia Pietralska  - wyróżnienie (opiekun: B. Kwiatkowska) 

kl. 8

Alicja Romanow - VII miejsce, dyplom laureata (opiekun: M. Nowińska)

Karolina Przydatek - X miejsce, dyplom laureata (opiekun: M. Nowińska)

Jakub Wawrzak - X miejsce, dyplom laureata (opiekun: M. Nowińska)

Inga Piasecka  – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

Jowita Zakrzewska  – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

Alicja Sayed  – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

Nadia Falkiewicz  – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

Jan Głogowski  – wyróżnienie (opiekun: M. Nowińska)

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY GALILEO

kl. 4

Julia Czachor - wyróżnienie

 opiekun:  A. Koba

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ORZEŁ INFORMATYCZNY"

kl. 4

Paweł Przydatek - VI miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

 

kl. 5

Antoni Jeżak klasa - V miejsce, laureat (opiekun: K. Kwiecień)

Jan Chojak klasa - VII miejsce, laureat  (opiekun: Ł. Stopka)

Julian Kąkol klasa - VII miejsce, laureat (opiekun: K. Kwiecień)

Olimpia Chojnacka - VIII miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

Zofia Filipowska - IX miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

Lena Gawaś - IX miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

 

kl. 7

Joanna Ludwicka - VI miejsce, laureat (opiekun: Ł. Stopka)

 

kl. 8

Karolina Przydatek - IX miejsce, laureat (opiekun: K. Kwiecień)

 

  ********************************************************************

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego Multitest

 Jakub Wawrzak (kl. 8b)laureat

Karolina Przydatek (kl. 8b) – wyróżnienie

Ala Sayed (kl.8b) – wyróżnienie

opiekun: Monika Nowińska

  ********************************************************************

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Jakub Wawrzak (kl.8b) –  tytuł Eksperta Ortografii

opiekun: Monika Nowińska

************************************************************************

 

 Szkolny Konkurs ekologiczny

„Bombka ekologiczna”

I miejsce: Paulina Pawęzka – kl. 6a

II miejsce: Borys Doręgowski – kl.4b

Paweł Przydatek – kl. 4b

III miejsce: Nadia Bator –kl. 5c

Bartosz Małysa – kl.5d

Organizator: Anna Koba

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE/POZASZKOLNE

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZARZĄDU LOP

na „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP w roku szkolnym 2017/18”

III miejsce dla Szkolnego Koła z PSP 28 w Radomiu

 

 prowadzonego przez Annę Koba 

 

Pix Programming Challenge międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży.

Joanna Ludwicka - awans do półfinału

 

 

 Rok szkolny 2018/2019

  

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

 

 **************************************************

OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO SZKOLNE

(organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie)

Laureaci:

Ada Kurek, klasa 7a - 5. miejsce

opiekun: Monika Nowińska

Borys Doręgowski, klasa 3b

opiekun: Agnieszka Klonowska

Wyróżnienia:

Jakub Wawrzak, klasa 7b

Karolina Przydatek, klasa 7b

Joanna Walczak, klasa 7b

opiekun: Monika Nowińska

Julia Czachor, klasa 3a

opiekun: Agnieszka Zarębska

 

***************************************************

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS Z JĘZKA POLSKIEGO "GALILEO 2019"

 

 Laureaci:

Marta Pawłowska, klasa 8a - laureatka, 5. miejsce 

Julia Aderek, klasa 6c 

Łucja Gutkowska. klasa 6c

Kornelia Pietralska, klasa 6c

 

Wyróżnienia:

Klaudia Czerska, klasa 8a

Blanka Kieloch, klasa 8a 

Aleksander Sieczkowski, klasa 6a

Natalia Nyc, klasa 6a

Maciej Szewczyk. klasa 6c

opiekun - Barbara Kwiatkowska

 

 Laureaci:

 Julian Kąkol, klasa 4b

 Marceli Kramek, klasa 4b 

 Ada Sayed. klasa 7b

 Maksymilian Wolski, klasa 8b

  

Wyróżnienia:

 Maria Staniszewska, klasa 4b

 Maja Iwańska, klasa 4b 

 Kajetan Rabczyński, klasa 4b

 Amelia Jaworska, klasa 7b

 Jowita Zakrzewska. klasa 7b

Jakub Wawrzak, klasa 7b

Karolina Przydatek, klasa 7b

Inga Piasecka, klasa 7b

Jakub Szulc, klasa 7a

opiekun - Monika Nowińska

 

**************************************************

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  LITERACKI  "POLONUS"

 

wyróżnienie

Antoni Jeżak, kl. 4d

 opiekun: Aneta Szepetowska

***************************************************

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  ORTOGRAFICZNY 

"ORTOGRAF"

Tytuł laureata oraz  I miejsce

Jakub Wawrzak, kl. 7b

opiekun: Monika Nowińska

***************************************************

 OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY

 (organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie)

Wyróżnienia:

 Łucja Gutkowska, kl. 6c

 Julia Aderek, kl. 6c

 Blanka Kieloch, kl. 8a

 opiekun: Barbara Kwiatkowska

Jakub Wawrzak, kl. 7b

Ada Kurek, kl. 7b

Maksymilian Wolski, kl. 8b

opiekun: Monika Nowińska

 ***************************************************

  

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE/POZASZKOLNE

 ***************************************************

REGIONALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "TEDDY"

XVI edycja

Wyróżnienie:

Borys Doręgowski, klasa 3b

Laureaci II stopnia:

Borys Doręgowski, klasa 3b

Iwo Pietrasik, klasa 3b

Julia Czachor, klasa 3a

opiekun: Magdalena Terkner - Kozłowska

***************************************************

I Międzyszkolny Konkurs Retoryczny

organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 6 w Radomiu
pod Honorowym patronatem Radomskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu

 

wyróżnienie

Jakub Grochala, kl. 8a

 

opiekun - Barbara Kwiatkowska

 

***************************************************

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZARZĄDU LOP

na „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP w roku szkolnym 2017/18”

 Wyróżnienie dla Szkolnego Koła z PSP 28 w Radomiu

 prowadzonego przez Annę Koba 

 ******************************************************

 

Międzyszkolny konkurs „MÓJ LAS”

Organizator: Zarząd LOP i Lasy Państwowe

„Mieszkania leśnych zwierząt”

III miejsce – Szymon Szczawiński - kl. 4 C

opiekun : Anna Koba

  

KONKURSY SZKOLNE

 ******************************************************

 SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

  „Bombka ekologiczna” dla uczniów z klas 4 -8

 I miejsce – Zuzanna Tomasik – kl.5 a

  II miejsce – Jakub Poppe-Kaca – kl. 6 c

  III miejsce – Zofia Filipowska – kl. 4 d

 organizator: Anna Koba

 ***********************************


 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

*******************************************************************

 WYNIKI

MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

 Wyróżnienia w  kategorii „Żaczek”:

 Doręgowski Borys, kl. 2b

 Domider Miłosz, kl. 2a

Wyróżnienia w kategorii „Maluch”:

Kramek Marceli, kl. 3b

 Rabczyński Kajetan, kl. 3b

 Jeżak Antoni, kl. 3d

 Stasiak Roksana, kl. 4d

 Wyróżnienia w kategorii „Beniamin”:

 Aderek Julia, kl. 5c

 Wawrzak Jakub, kl. 6b

 Wyróżnienie w kategorii „Kadet”

 Solecka Ligia, kl. 7a

 

szkolny opiekun: Marzena  Paczek

*******************************************************************

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

***************************************************

 LAUREACI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

 „ZUCH ROCZNY 2018” (według zdobytych punktów):

   Język polski

Klasy II

Julia Czachor, kl. 2a

 Paweł Przydatek, kl. 2b

 Klasy III

 Ewa Żak, kl. 3b

 Julian Kąkol, kl. 3b

 Jakub Wojtunik, kl. 3c

 

Matematyka

 Klasy I

 Jan Bisiński, kl. 1b

 Kuba Żuchowski, kl. 1a

 Maja Gutkowska, kl.1b

Judyta Pająk, kl. 1c

 Maja Kramek, kl. 1c

 Ignacy Kąkol, kl. 1a

 Nadia Wiśniewska, kl.1c

 Klasy II

 Borys Doręgowski, kl. 2b

 Julia Czachor, kl. 2a

 Miłosz Domider, kl. 2a

 Klasy III

Marceli Kramek, kl. 3b

 Julian Kąkol, kl. 3b

szkolni koordynatorzy: Beata Poddębniak, Agnieszka Zarębska 

***************************************************

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY ALBUS 2018

Laureatka - Inga Piasecka, kl. 6b

Wyróżnienia:

Hanna Sołśnia, kl. 7a

 

Jakub Szulc, kl. 6b

 

Karolina Przydatek, kl. 6b

 

Ada Kurek, kl. 6b

 

Jowita Zakrzewska, kl. 6b

 

Jakub Wawrzak, kl. 6b

 

opiekunowie: Barbara Kwiatkowska, Monika Nowińska

  ***************************************************

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO GALILEO

 

I miejsce - Laura Trześniewska - klasa 4a
III miejsce - Paulina Pawęzka - klasa 4a
VII miejsce - Aleksandra Marciniak - klasa 4a
IX miejsce - Roksana Stasiak - klasa 4d

 

Wyróżnienie - Ala Sayed - klasa 6b, Jakub Grochala kl. 7a

opiekunowie: Joanna Maliszewska, Barbara Kwiatkowska, Monika Nowińska

***************************************************

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EDI

Laureatka - Blanka Kieloch - klasa 7a

Wyróżnienie - Zuzanna Tomasik - klasa 4a

***************************************************

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY EDI Z CHEMII

Wyróżnienie - Eliza Byzdra - klasa 7a

opiekun: Agnieszka Palińska

***************************************************

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS WIEDZY  NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY

 organizowany przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie

 

Wyróżnienia: Nadia Falkiewicz – klasa 6 b

             Jakub Szulc – klasa 6 a

                   Jakub Grochala – klasa 7 a

Opiekun: Anna Koba

*************************************************** 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE/POZASZKOLNE

 

******************************************************

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

"MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII" - XVI edycja

Finaliści:

Zuzanna Byzdra i Julian Kąkol z kl. 3b

Wojciech Sękowski z kl. 3c

*****************************************************

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNY

 "Organimz czowieka i jego zdrowie"

 

Wyróżnienie - Jakub Grochala - klasa 7a

 

opiekun: Anna Koba

 

**************************************************

 

KONKURS "MÓJ LAS - EDYCJA XXXI"

Temat: „Runo leśne i jego mieszkańcy”

organizator: Liga Ochrony Przyrody w Radomiu

 

II miejsce Paulina Pawęzka klasa 4 a

Opiekun: Anna Koba

**************************************************

RADOMSKI KONKURS TWÓRCZEGO MYŚLENIA "LOGUS"

dla uczniów klas trzecich szkól podstawowych

FinalistaPiotr Chojak  - klasa 3 a

Wyróżnienie - Marceli Kramek - klasa 3 b

wychowawcy: Katarzyna Mizera (3a), Beata Poddębniak (3b)

**************************************************

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Wyróżnienie - Antonina Bugajska - klasa 3 d

opiekun: Agnieszka Palińska

**************************************************

 KONKURS PLASTYCZNY

"CHOCIAŻ MOJA BABCIA I DZIADEK ZAPOMINAJĄ, JA ZAWSZE O NICH PAMIĘTAM"

w ramach kampanii społecznej "Nie bój się prosić o pomoc"

III miejsce - Antoni Jeżak
wyróżnienie -
Łucja Gutkowska

  ****************************************

 

KONKURSY SZKOLNE

 

***********************************
SZKOLNY KONKURS "ZBIERAJ BATERIE"

I miejsce - Maja Sałek, kl. 6b

 

 II miejsce - Klaudia Czerska, kl. 7a

 

III miejsce - Roksana Stasiak, kl. 4d

 

  Organizator: Anna Koba


***********************************

KONKURS PLASTYCZNY "MALOWANE WIERSZE JULIANA TUWIMA"

I miejsce - Kornelia Makowiecka

 II miejsce - Filip Środa

III miejsce - Amelia Marcula

 Wyróżnienia:

 Anna Musialik, Filip Ligęza, Jan Bisiński, Wiktoria Odziemkowska, Nikola Gołda,

 Julia Trześniewska, Alicja Kustra, Krzysztof Sudoł.

 Organizatorzy: Marzena Piwońska, Natalia Strózik 


***********************************
KONKURS PLASTYCZNY "TWÓRCZOŚĆ MARII KONOPNICKIEJ PĘDZLEM MALOWANA"

I miejsce - Olimpia Chojnacka, kl. 3c

                          Zofia Filipowska, kl. 3d

 II miejsce - Lena Gawaś, kl. 3a

                           Gabriela Łabęcka, kl. 3d

 III miejsce - Zuzanna Maj, kl. 3c

 Wyróżnienia:

 Filip Jemiołek, kl. 3a

 Aleksandra Szyszkiewicz, kl. 3a

 Natalia Leśniewska, kl. 3b


***********************************

KONKURS "GŁOWA NIE OD PARADY"
dla klas trzecich

I miejsce - Julian Kąkol
II miejsce - Piotr Chojak
III miejsce - Antoni Jeżyk

 ***********************************

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „HALLOWEEN”

 dla klas 1-3


 I miejsce - Maja Gielniowska, kl. 3c

 II miejsce - Fabian Zdziech, kl. 3c

 III miejsce - Matylda Pacuszka, kl. 2b

 

 Wyróżnienia:

 Zuzanna Blachińska, kl. 2a

 Antonina Kozłowska, kl. 2a

 Wiktoria Odzimkowska, kl. 1a

  Organizatorzy: Katarzyna Tomasik, Justyna Michałek

 ***********************************

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „EKOOLIMPIADA”

dla uczniów klas 7

 I miejsce – Natalia Skorża – klasa 7 b

 II miejsce – Piotr Musialik – klasa 7 b

III miejsce – Natalia Brzeska – klasa 7 b

organizator: Anna Koba


***********************************
 

SZKOLNY TEST W RAMACH PROJEKTU "Z USTAWĄ NA TY"

zorganizowany przez kuratorów sądowych:

I miejsce - Klaudia Czerska, kl. 7a
II miejsce - Jakub Grochala, kl. 7a
III miejsce - Daria Duralak kl. 7b

Wyróżnienia:

Eliza Byzdra, kl. 7a
Filip Droździkowski, kl. 7a
Paulina Rutkowska, kl. 7a
Filip Chojnacki, kl. 7a
Jakub Parszewski, kl. 7a
Fabian Piłat, kl. 7a
Hanna Sołśnia, kl. 7a
Igor Piwowarczyk, kl. 7a
Bartosz Stępniewski, kl. 7b
Natalia Skorża, kl. 7b
Klaudia Sokołowska kl. 7b

Wychowawcy: Barbara Kwiatkowska (kl. 7a), Anna Krawczyk (kl. 7b)


***********************************

 SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY
„Bombka ekologicznadla uczniów z klas 4 -7
I miejsce – Julia Gniadek kl. 6 a
 II miejsceSayed Ala – kl. 6 b
 III miejsce Zuzanna Tomasik – kl. 4 a
 Wyróżnienia: Oliwier Podsiadły – kl. 4 c
                Inga Piasecka – kl. 6 b

 **********************************

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS TRZECICH

"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

I miejsce  - zespół z klasy 3 b

Amelia Górka, Kajetan Rabczyński, Jan Studziński, Karol Yordanov

**********************************

SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY DLA UCZNIÓW KLAS II - IV

I miejsce – Zosia Filipkowska kl. 3d

II miejsce Lilianna Piłat kl. 1a

III miejsce Daria Lis kl. 1b

Wyróżnienie:

Klaudia Gawryjołek kl. 0b

* * * * * * *

I miejsce Gabrysia Grącka kl. 4 c

II miejsceGabrysia Karolak kl. 4a

                 Kamil Rolecki kl. 4a

 organizatorzy: Renata Waniek, s. Alma

*********************************

 

 

 


 

Rok szkolny 2016/2017

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO ALBUS 2017

 Wyróżnienie

   Natalia Nyc, kl. 4a

Inga Piasecka, kl. 5b
Ala Sayed, kl. 5b

   opiekun: Barbara Kwiatkowska, Monika Nowińska

   **********

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO GALILEO 2017

Wyróżnienia

  Łucja Gutkowska, kl. 4c
Maciej Szewczyk, kl. 4c
Jakub Grochala, kl. 6a
Marta Pawłowska, kl. 6a
Inga Piasecka, kl. 5b
Jakub Wawrzak, kl. 5b
Joanna Walczak, kl. 5b
Ala Sayed, kl. 5b
Ada Kurek, kl. 5b

  opiekun: Barbara Kwiatkowska, Monika Nowińska

 **********

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS

Laureaci

Ligia Solecka, kl. 6a

Nadia Miernik, kl. 6a

 szkolny organizator: Katarzyna Tomasik

 **********

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MULTITEST 2016

Centrum Edukacji Szkolnej

Wyróżnienie

Jakub Wawrzak, kl. 5b

szkolny organizator: Katarzyna Tomasik

 

 KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE/POZASZKOLNE

OSIĄGNIĘCIA W I ETAPIE

REGIONALNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "KOCHAM CZYTAĆ"

 Jakub Szulc, kl. 5a

Alicja Romanow, kl. 5b

Ala Sayed, kl. 5b

 opiekun: Monika Nowińska

 Ligia Solecka,  kl. 6a

Hanna Sołśnia, kl. 6a

 opiekun: Aneta Szepetowska, Wioletta Herman-Łyczek

 **********

KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA"

organizator: Dom Kultury Borki w Radomiu

 wyróżnienie

Hanna Sołśnia, kl. 6a

opiekun: Barbara Kwiatkowska

  **********

 KONKURS "MÓJ LAS - EDYCJA XXX"

organizator: Liga Ochrony Przyrody w Radomiu

I miejsce

Patryk Kozłowski, kl. 4c

III miejsce

Aleksandra Szymczak, kl. 5a

wyróżnienie

Amelia Strzałkowska, kl. 4c

opiekun: Anna Koba

 **********

 KONKURS LITERACKI "POZNAJ Z NAMI HENRYKA SIENKIEWICZA"

I miejsce

Inga Piasecka, kl. 5b

Alicja Romanow, kl. 5b

Ala Sayed, kl. 5b

Jakub Szulc, kl. 5a

opiekun: Monika Nowińska

 **********

 KONKURSY SZKOLNE

 SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

   wyróżnienie

 Jakub Wawrzak, kl. 5b

 organizatorzy: Monika Nowińska

**********

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY

  I miejsce

 Julia Aderek, kl.  4c
Ada Kurek, kl. 5b

 II miejsce

  Gabriela Bisińska,  kl.  6a

 III miejsce

 Julia Gniadek, kl. 5a

 organizatorzy: Monika Nowińska, Barbara Kwiatkowska

 **********

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MASKOTKA UNII EUROPEJSKIEJ"  DLA KLAS I-III

  I miejsce

Filip Jabłoński, kl.  2c

  II miejsce

  Fabian Zdziech,  kl. 2c

  wyróżnienie

 Wojciech Sękowski, kl. 2c

 

 organizator: Katarzyna Tomasik

 

**********

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ DLA KLAS IV-VI

 

 I miejsce

 Klaudia Czerska, kl.  6a

  II miejsce

  Jakub Grochala,  kl. 6a

  III miejsce

 Zuzanna Borzechowska, kl. 5a

Piotr Musialik, kl. 6b

 

 organizator: Katarzyna Tomasik, Justyna Michałek

 

**********

 

KONKURS EKOLOGICZNY "BOMBKA EKOLOGICZNA"

 I miejsce

Inga Piasecka, kl.  5b

 II miejsce

 Jakub Grochala,  kl. 6a

 III miejsce

Patryk Kozłowski,  kl. 4c

 

 wyróżnienie

 

Jakub Bańcerowski,  kl. 4c

Filip Wolski, kl.  4c

 organizator: Anna Koba, Katarzyna Kwiecień

 

**********

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH DLA KLAS IV-VI

 

I miejsce

Julia Kłoniecka, kl.  4a

 II miejsce

 Ligia Solecka,  kl. 6a

 III miejsce

Pola Pietrasik, kl. 4a

 organizator: Katarzyna Tomasik

 

**********

 

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY HALLOWEEN DLA KLAS PIERWSZEGO ETAPU KSZTAŁCENIA

 I miejsce

Fabian Zdziech, kl.2c

II miejsce

Wiktor Cieśliński, kl.2c

III miejsce

Emil Morąg, kl. 3a

Wyróżnienia

Nikola Deja, kl. 3d

Bartosz Siczek, kl.2c

opiekun: Katarzyna Tomasik, Justyna Michałek

 

**********

 

 SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY HALLOWEEN DLA KLAS 4

I miejsce

Jakub Poppe-Kaca, kl. 4c

 opiekun: Katarzyna Tomasik, Justyna Michałek

 

**********

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY HALLOWEEN DLA KLAS 5 i 6

I miejsce

Oliwier Włodek-Czerwiec, kl. 6a

II miejsce

Zuzanna Gurnik, kl. 6a

III miejsce
Ada Kurek, kl. 5b

opiekun: Katarzyna Tomasik

*********

 

 

 

*********************************************************************

Rok szkolny 2015/2016

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

***

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY"

Wyróżnienia:

kategoria MALUCH

Julia Aderek, kl. 3c

Kajetan Studziński, kl. 3c

wych. Agnieszka Zarębska

 

Nadia Falkiewicz, kl. 4b

Jakub Wawrzak, kl. 4b

wych. Bartosz Badeński

 

kategoria BENIAMIN

Artur Jóźwiak, kl. 6b

Filip Krawczyk, kl. 6b

wych. Katarzyna Tomasik

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

***

XIV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SCRABBLE

KUTNO 2016

 

 

I miejsce

 

Anna Jóźwiak, kl. 6b

Artur Jóźwiak, kl. 6b

 

***

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "ALBUS 2016"

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci

Anna Jóźwiak, kl. 6b

Artur Jóźwiak, kl. 6b

Julia Skrzypek, kl. 6b

Wyróżnienia

Maria Kępak, kl. 6b


opiekun: Barbara Kwiatkowska
 

 

Laureaci

Ala Sayed, kl. 4b

Wyróżnienia

Jakub Wawrzak, kl. 4b

Jowita Zakrzewska, kl. 4b

opiekun: Monika Nowińska

 

 

***

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY "ALBUS 2016"

 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci

Karolina Przydatek, kl. 4b

Artur Jóźwiak, kl. 6b

Wyróżnienia

Ala Sayed, kl. 4b

Inga Piasecka, kl. 4b

Jowita Zakrzewska, kl. 4b

Julia Gniadek, kl. 4a

Wiktoria Suchorowska, kl. 4a

Igor Piwowarczyk, kl. 5a

Marcel Kozłowski, kl. 5b

Maria Kępa, kl. 6b

Maria Borysowicz, kl. 6b

 

 

 

***

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ "ZUCH"

Laureaci:

 

klasy I

Lena Gawaś, kl. 1a

3. miejsce w kraju, dyplom laureata i nagroda książkowa

Piotra Chojak, kl. 1a

15. miejsce w kraju, dyplom laureata

wych. Jadwiga Janasz

 

Maja Iwańska, kl. 1b

10. miejsce w kraju, dyplom laureata

Zuzanna Byzdra, kl. 1b

11. miejsce w kraju, dyplom laureata

Kajetan Rabczyński, k. 1b

11. miejsce w kraju, dyplom laureata

Marceli Kramek, kl. 1b

12. miejsce w kraju, dyplom laureata

wych. Beata Poddębniak

 

klasy II

Krzysztof Michałek, kl. 2d

14. miejsce w kraju, dyplom laureata

wych. Luiza Piątek

 

klasay III

Julia Aderek, kl. 3c

14. miejsce w kraju, dyplom laureata

Julia Banaszkiewicz, kl. 3c

15. miejsce w kraju, dyplom laureata

wych. Agnieszka Zarębska

 

***

Ogólnopolska Olimpadia Przedmiotowa Olimpus z języka polskiego

 

LAUREAT

Jakub Grochala, kl. 5a

opiekun: Barbara Kwiatkowska

 

 

***

Ogólnopolski Projekt Stypendialny

„STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA

dla  klas II oraz klas III”

 

LAUREACI

Konkurs czytelniczy "Abecadło"

Aleksandra Marciniak, kl. 2a

wych.  Monika Tarasińska

 

Łucja Gutkowska, kl. 3c

wych. Agnieszka Zarębska

 

Konkurs ortograficzny "Ortografek"

Paulina Pawęzka, kl. 2a

wych. Monika Tarasińska

 

Wyróżnienia

Konkurs czytelniczy "Abecadło"

Paulina Pawęzka, kl. 2a

wych. Monika Tarasińska

 

Adam Sołśnia, kl. 2b

wych. Małgorzata Paustjan

 

Konkurs matematyczny "Plusik"

Krzysztof Michałek, kl. 2d

wych. Luiza Piątek

 

Konkurs plastyczny "Plastuś"

Matylda Czachor, kl. 2a

wych. Monika Tarasińska

 

Wiktoria Senderowska, k. 2d

Roksana Stasiak, kl. 2d

Zuzanna Karolik, kl. 2d

wych. Luiza Piątek

 

Adrian Mosionek, kl. 3a

wych. Joanna Maliszewska

 

***

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SCRABBLE

o Puchar Dyrektora

Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13

w Warszawie

 

I miejsce

Anna Jóźwiak. kl. 6b

II miejsce

Artur Jóźwiak, kl. 6b

opiekun: Wojciech Dębski

 

***

 

 Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus

 

LAUREAT

Maria Borysowicz z 6b

nauczyciel uczący Katarzyna Tomasik

 

***

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

 

***

RADOMSKIE ZAWODY MATEMATYCZNE

FINALISTA

Artur Jóźwiak, kl. 6b

 

***

Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Fotograficzny

"Rośliny i zwierzęta prawem chronione w regionie radomskim"

organizowany przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu

I miejsce

Aleksander Strzałkowski, kl. 4b

 III miejsce

Anna Jóźwiak, kl. 6b

opiekun: Anna Koba

 

***

 

Konkurs Wiedzy o Polskich Noblistach

 

I miejsce

 

Julia Zegarek, kl.6b

Julia Skrzypek, kl. 6b

 

 

 

***

XIV REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY

"Mały Mistrz Matematyki"

dla uczniów klas III

 

Julia Banaszkiewicz, kl. 3c

zakwalifikowała się do finału

opiekun: Agnieszka Zarębska

 

***

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"Palma, pisanka, kartka ze Świąt Wielkanocnych"

 

Wyróżnienie

Antonina Kozłowska

oddział 0c

opiekun: Angelika Mazurek

 

***

 

Regionalny konkurs "Mój las" - edycja XXIX

p.t.: "Grzyby polskich lasów"

zorganizowany przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu

 

III miejsce

Natalia Żuchowska z 6b

wyróżnienie

Iga Sola z 6a

opiekun :Anna Koba


***

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "OMNIBUS"

 

wynik bardzo dobry 

Julia Banaszkiewicz, kl. 3c

opiekun: Agnieszka Zarębska

 

***

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego

organizowany przez 

Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Maria Borysowicz, kl. 6b

zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego,

w którym zdobyła tytuł

laureata

opiekun: Barbara Kwiatkowska

  

***

 

KONKURSY SZKOLNE

 

Szkolny Konkurs Frazeologiczny "Kuj żelazo, póki gorące"

kategoria kl. 4

1 miejsce

Ala Sayed, kl. 4b

2 miejsce

Jakub Wawrzak, kl. 4b

3 miejsce

Amelia Jaworska, kl. 4b

opiekun: Monika Nowińska

 

kategoria kl. 5

Wyróżnienie

Maksymilian Wolski, kl. 5b

Klaudia Czerska, kl. 5a

opiekun: Monika Nowińska, Barbara Kwiatkowska

 

kategoria kl. 6

Wyróżnienie

Waldemar Nowicki, kl. 6c

opiekun: Aneta Szepetowska

 

***

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

klasy II

I miejsce

Maksymilian Wawrzak, kl. 2d

II miejsce

Róża Bartos, kl. 2b

III miejsce

Roksana Stasiak, kl. 2d

klasy III

I miejsce

Julia Banaszkiewicz, kl. 3c

II miejsce

Joanna Bednarska, kl. 3a

III miejsce

Maja Szyszkiewicz, kl. 3b

organizatorzy: A. Szepetowska, W. Herman - Łyczek, M . Paustjan

 

 

***

Szkolny Konkurs Mitologiczny

"Czy znasz mitologię Greków i Rzymian?"

dla uczniów klas V i VI

I miejsce

Gabriela Bisińska, kl. 5a

Maksymilian Wolski, kl. 5b

II miejsce

Jakub Grochala, kl. 5a

organizatorzy: A. Szepetowska, W. Herman - Łyczek, W. Dębski

 

***

Szkolny Konkurs Plastyczny

zorganizowany przez SK PCK

kategoria: klasy I - III

"Kolorowo jemy - kolorowo żyjemy"

I miejsce

Lena Gawaś, kl. 1a

Adam Sołśnia, kl. 2b

II miejsce

Laura Witkowska, kl.1a

Marta Pacek, kl. 1b

III miejsce

Marceli Kramek, kl. 1b

Franciszek Strzałkowski, kl. 1b

 

wyróżnienia:

Julia Kośla, kl. 1a

Zuzanna Maj, kl. 1a

Gabriel Mortka, kl. 1a

Maja Skoneczna, kl. 1a

Zuzanna Byzdra, kl. 1b

Fabian Zdziech, kl. 1c

Wiktoria Staniaszek, kl. 2b

Kacper Czapczyński, kl. 3b

Mikołaj Czapczyński, kl. 3b

Wiktoria Kowalska, kl. 3b

Ksawery Nowak, kl. 3b

 

kategoria: klasy IV - VI

"Zdrowy styl życia"

wyróżnienie

Adrainna Piątek, kl. 5b

 

organizatorzy: Jadwiga Janasz, Marzena Paczek

 

***

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii"

dla uczniów klas III

I miejsce

Julia Banaszkiewicz,kl. 3c

II miejsce

Wojciech Pacek, kl. 3c

III miejsce

Maciej Szewczyk, kl. 3c

opiekun:Agnieszka Zarębska

 

***

Konkurs Recytatorski dla dzieci z oddziałów przedszkolnych

"WIELKANOC OCZAMI DZIECKA"

I miejsce

Julia Kujawiak

II miejsce

Stanisław Gawryjołek

III miejsce

Antonina Kozłowska

 

***