pn | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | Pokaż wydarzenia w dniu 15 marca | 16 | 17 |
18 | Pokaż wydarzenia w dniu 19 marca | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
Pokaż wydarzenia w dniu 25 marca | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza
Terminy konsultacji dla rodziców i uczniów (1 dodatkowa godzina w tygodniu)
- Terminy konsultacji dla rodziców i uczniów (1 godzina w tygodniu)
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina |
1. |
Augustyn-Basaj Dagmara |
poniedziałek |
10:35-11:35 |
2. |
Bąk Alicja |
wtorek |
9:50-10:50 |
3. |
Brodnicki Jacek |
poniedziałek |
15:40-16:40 |
4. |
Brzeska Justyna |
wtorek |
9:40-10:40 |
5. |
Bukowska Iwona |
czwartek |
13:00-13:45 |
6. |
Derleta Andrzej |
wtorek |
7:00-8:00 |
7. |
Dębski Wojciech |
poniedziałek |
12:30-13:30 |
8. |
Fituch Ewelina |
poniedziałek |
10:35-11:35 |
9. |
Hebda Ewelina |
czwartek |
9:00-9:45 |
10.
|
Jabłońska Izabela |
wtorek |
7:55-8:55 |
11. |
Jedynak Karolina |
wtorek |
12:20-12:50 |
12. |
Klonowska Agnieszka |
wtorek |
9:40-10:40 |
13. |
Klepacz Magdalena |
poniedziałek |
9:40-10:40 |
14. |
Koba Anna |
środa |
14:30-15:30 |
15. |
Koćwin Maria |
środa |
13:35-14:35 |
16. |
Kosowska Agnieszka |
wtorek |
13:35-14:35 |
17. |
Kotkowska Anna |
wtorek |
8:00-9:00 |
18. |
Kowalik Wiktoria |
wtorek |
10:35-11:35 |
19. |
Krawczyk Anna |
środa |
13:00-14:00 |
20. |
Kwiatkowska Barbara |
wtorek |
14:30-15:30 |
21. |
Kwiatkowska Anna |
czwartek |
8:50-9:50 |
22. |
Kwiecień Katarzyna |
czwartek |
15:00-16:00 |
23. |
Lutek Radosław |
piątek |
14:30-15:30 |
24. |
Makuch Ewelina |
czwartek |
9:50-10:50 |
25. |
Maliszewska Joanna |
czwartek |
14:30-15:30 |
26. |
Michałek Justyna |
wtorek |
7:00-8:50 |
27. |
Mizera Katarzyna |
wtorek |
7:55-8:55 |
28. |
Molga Maria |
poniedziałek |
17:00-18:00 |
29. |
Motyka Paulina |
wtorek |
15:00-16:00 /2x w mies. |
30. |
Nagrodzka Magdalena |
środa |
10:35-11:35 |
31. |
Nowińska Monika |
piątek |
11:45-12.45 |
32. |
Paczek Marzena |
wtorek |
11:40-12:40 |
33. |
Piątek Luiza |
wtorek, środa |
8:25-8:55 |
34. |
Piwońska Marzena |
poniedziałek |
12:0-13:00 |
35. |
Sawicka Anna |
czwartek |
13:00-14:00 |
36. |
Socha Renata |
wtorek |
9:50-10:35 |
37. |
Stępień Katarzyna |
wtorek |
13:30-14:30 |
38. |
Stopka Łukasz |
poniedziałek |
12:30-13:30 |
39. |
Strózik Natalia |
poniedziałek |
12:30-13:30 |
40. |
Szepetowska Aneta |
środa |
9:40-10:40 |
41. |
Szewczyk Ewa |
wtorek |
11:00-12:00 |
42. |
Śpiewak Lidia |
poniedziałek |
12:30-13:30 |
43. |
Tarasińska Katarzyna |
poniedziałek |
8:00-8:45 |
44. |
Terkner-Kozłowska Magdalena |
środa |
14:30-15:30 |
45. |
Zalewska Halina |
środa |
9:40-10:40 |
46. |
Zarębska Agnieszka |
środa |
7:55-8:55 |
47. |
Ziętek Anna |
poniedziałek |
10:40-11|:40 |