Terminy konsultacji dla rodziców i uczniów (1 dodatkowa godzina w tygodniu)

Terminy konsultacji dla rodziców i uczniów (1 godzina w tygodniu)

 

Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Dzień tygodnia

 

Godzina

 

1.

 

Augustyn-Basaj Dagmara

 

poniedziałek

 

11:45-12:30

 

2.

 

Bąk Alicja

 

czwartek

 

11:45-12:30

 

3.

 

Brodnicki Jacek

 

poniedziałek

 

15:40-16:25

 

4.

 

Brzeska Justyna

 

poniedziałek

 

13:40-14:25

 

5.

 

Bukowska Iwona

 

poniedziałek

 

14:30-15:15

 

6.

 

Derleta Andrzej

 

środa

 

15:00-15:45

 

7.

 

Dębski Wojciech

 

czwartek

 

11:45-12:30

 

8.

 

Fituch Ewelina

 

poniedziałek

 

10:55-11:40

 

9.

 

Hebda Ewelina

 

poniedziałek

 

12:50-13:35

 

10.

 

Jedynak Karolina

 

piątek

 

10:35-11:20

 

11.

 

Klonowska Agnieszka

 

czwartek

 

12:35-13:20

 

12.

 

Klepacz Magdalena

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

13.

 

Koba Anna

 

środa

 

15:30-16:15

 

14.

 

Koćwin Maria

 

czwartek

 

11:45-12:30

 

15.

 

Kosowska Agnieszka

 

wtorek

 

14:30-15:15

 

16.

 

Kotkowska Anna

 

wtorek

 

09:15-10:00

 

17.

 

Kowalik Wiktoria

 

wtorek

 

10:40-11:25

 

18.

 

Krawczyk Anna

 

poniedziałek

 

16:30-17:15

 

19.

 

Kupis Sylwia

 

wtorek

 

11:45-12:20

 

20.

 

Kwiatkowska Anna

 

wtorek

 

15:10-15:55

 

21.

 

Kwiecień Katarzyna

 

czwartek

 

13:40-14:25

 

22.

 

Lutek Radosław

 

piątek

 

14:30-15:15

 

23.

 

Makuch Ewelina

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

24.

 

Maliszewska Joanna

 

poniedziałek

 

15:20-16:05

 

25.

 

Mazurek Angelika

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

26.

 

Michałek Justyna

 

środa

 

12:40-13:25

 

27.

 

Mizera Katarzyna

 

poniedziałek

 

10:35-11:20

 

28.

 

Molga Maria

 

poniedziałek

 

15:00-15:45

 

29.

 

Motyka Paulina

 

wtorek

 

15:00-15:45 /2x w mies.

 

30.

 

Nagrodzka Magdalena

 

czwartek

 

13:35-14:20

 

31.

 

Nowińska Monika

 

poniedziałek

 

11:45-12:30

 

32.

 

Palińska Agnieszka

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

33.

 

Paczek Marzena

 

poniedziałek

 

13:40-14:25

 

34.

 

Piątek Luiza

 

wtorek

 

10:40-11:25

 

35.

 

Piwońska Marzena

 

środa

 

13:35-14:20

 

36.

 

Sawicka Anna

 

piątek

 

11:00-11:45

 

37.

 

Stępień Katarzyna

 

wtorek

 

15:30-16:15

 

38.

 

Stopka Łukasz

 

poniedziałek

 

15:20-16:05

 

39.

 

Strózik Natalia

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

40.

 

Szepetowska Aneta

 

wtorek

 

12:30-13:15

 

41.

 

Szewczyk Ewa

 

poniedziałek

 

12:30-13:15

 

42.

 

Śpiewak Lidia

 

wtorek

 

11:45-12:30

 

43.

 

Tarasińska Katarzyna

 

wtorek

 

09:40-10:25

 

44.

 

Terkner-Kozłowska Magdalena

 

wtorek

 

11:45-12:30

 

45.

 

Zalewska Halina

 

poniedziałek

 

09:50-10:35

 

46.

 

Zarębska Agnieszka

 

poniedziałek

 

10:55-11:40

 

47.

 

Ziętek Anna

 

czwartek

 

14:40-15:25