Warsztaty edukacyjne „Co mogą social media?”

Klasa 7c w dniu 9 kwietnia 2021 r. wzięła udział w warsztatach edukacyjnych pt. "Co mogą social media?", które są elementem projektu realizowanego przez Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 pt.: „Uwaga! Internet. Bezpiecznie i przyjaźnie”. Przed warsztatami uczniowie obejrzeli udostępniony bezpłatnie film "#ChicagoGirl Facebookowa rewolucja". Ze względów epidemicznych warsztaty odbyły się na platformie ZOOM. Warsztaty poprowadziła trenerka i edukatorka p. Katarzyna Czubińska.

Dyskusja podczas warsztatów podkreśliła moc social mediów w kształtowaniu rzeczywistości oraz nasz udział w kreowaniu działań społecznych. Uczniowie mieli możliwość zasymulowania własnej akcji w social mediach. Czy to była udana zdalna lekcja? Zobaczcie, jak sami ocenili warszaty...